Księgarnia Jack.pl

baner_poziom_500x118

Księgarnia JACK.pl funkcjonuje już od roku 1991. Założyli ją Zofia i Jacek Głuszak, którzy zaczynali od sprzedaży książek w blaszanym garażu w Wiśle Malince.

Jacek Głuszak zaangażowany był w pracę ewangelizacyjną „Ewangelia dla każdego” (Every Home Crusade), której celem było dotarcie z Ewangelią do każdego domu w Polsce (pracę prowadził wspólnie ze swoim szwagrem, pastorem Edwardem Rutkowskim). Po śmierci Jacka w 2007 roku w pracę księgarni zaangażował się jego syn Jakub.

Księgarnia od początku ma charakter chrześcijański. Większość oferty stanowią książki, które w całkowity lub częściowy sposób nawiązują do Słowa Bożego. Oczywiście najważniejszą sprzedawaną tutaj pozycją jest Biblia, czyli Pismo Święte Starego i Nowego Testamentu – najważniejsza książka, jaka kiedykolwiek się ukazała.

Ofertę księgarni uzupełniają książki o tematyce ogólnej oraz podręczniki szkolne.

www.jack.pl


Polub nas na Facebooku, to otrzymasz pdf z tekstem Chucka Misslera "Jaką możemy mieć pewność?" - czyli jakie jest prawdopodobieństwo spełnienia się starotestamentowych proroctw w Jezusie Chrystusie. Innymi słowy - czy nasza wiara opiera się na solidnych, czy kruchych fundamentach.

Zobacz także:

No comments yet... Be the first to leave a reply!

Leave a Comment

 

— required *

— required *