Poznaj Biblię w 24 godziny

okladka-3d-MISSLER

W listopadzie na półkach księgarskich znajdzie się polskie tłumaczenie książki Chucka Misslera „Poznaj Biblię w 24 godziny”. Oczywiście nie chodzi o jakiś superszybki sposób czytania. W 24 rozdziałach (każdy do przeczytania w godzinę) książki „Poznaj Biblię w 24 godziny”, autor prowadzi czytelnika przez kolejne biblijne księgi. Podaje historyczne fakty, pokazuje kulturowe tło, wyjaśnia zagadki, wskazuje na zaskakująco liczne powiązania między natchnionymi księgami, wreszcie przytacza proroctwa spełnione oraz te, które dopiero czekają na wypełnienie.

Chuck – tylko ty mogłeś napisać coś takiego! Josh McDowell

Każdy, kto słyszał o Chucku Misslerze wie, czego można oczekiwać od tej książki: zwięzła, dotykająca sedna, czasami prowokacyjna i rzucająca wyzwania; podróż przez Biblię napisana przez człowieka, który wykonał swoją część pracy, po to żebyśmy mogli zrobić naszą część – poznać Biblię. Frank E. Peretti


Polub nas na Facebooku, to otrzymasz pdf z tekstem Chucka Misslera "Jaką możemy mieć pewność?" - czyli jakie jest prawdopodobieństwo spełnienia się starotestamentowych proroctw w Jezusie Chrystusie. Innymi słowy - czy nasza wiara opiera się na solidnych, czy kruchych fundamentach.

Zobacz także:

No comments yet... Be the first to leave a reply!

Leave a Comment

 

— required *

— required *