Wersety biblijne w miejscu najmniej spodziewanym

Pamiętam z młodości, że gdy w tv oglądałem jakieś mistrzostwa w piłce nożnej, na trybunach często wisiał transparent „John 3:16”. Wówczas z niczym mi się to nie kojarzyło (a nie było cioci Wikipedii, ani wujka Google’a). Ale dziś, przeczesując internet, znalazłem coś równie ciekawego. Otóż jedna z amerykańskich sieci z hamburgerami (In-N-Out Burger) w dyskretny sposób zamieszcza na opakowaniach odnośniki do wersetów biblijnych. Jana 3:16 jest na spodzie kubka, na innych pojawiają się i księga Nahuma, i Objawienie…

3212155774_0ef75d787e_o
(Zdjęcie z bloga: http://edysaputrayu.blogspot.com)

Jestem pod wrażeniem! W czasach, gdy za przypominanie o wartościach i fundamentach chrześcijańskich może grozić oskarżenie (nie u nas, ale w USA i Europie Zachodniej już tak), jest to chwalebny akt nonkonformizmu.

PS
Poza tym, że jak człowiek wtrząchnie naraz tyle kalorii, to naprawdę warto pomyśleć o życiu wiecznym.

Flickr_hellochris_202508906--In-N-Out_triple_cheeseburger_fries


Polub nas na Facebooku, to otrzymasz pdf z tekstem Chucka Misslera "Jaką możemy mieć pewność?" - czyli jakie jest prawdopodobieństwo spełnienia się starotestamentowych proroctw w Jezusie Chrystusie. Innymi słowy - czy nasza wiara opiera się na solidnych, czy kruchych fundamentach.

Zobacz także:

No comments yet... Be the first to leave a reply!

Leave a Comment

 

— required *

— required *